Námestie osloboditeľov č. 36, 031 01 Liptovský Mikuláš | OTVORENÉ Pondelok - Piatok 08:00 - 16:30 | SOBOTA - NEDEĽA zatvorené.

Telefón: +421 44 5514009
zmenarenmikulas@gmail.com

SK| PL| EN

Záložňa Jáger Liptovský Mikuláš

E- shop Záložňa Jáger

                                                                                                 www.zmenaren-mikulas.sk

Výber / predĺženie založených vecí na diaľku alebo cez výdajné okienko (e-shop záložňa)

Vzhľadom k možnosti urobenia výberu alebo predĺženia zmluvy cez

e-záložňu, pristupujeme od 01.01.2021 k opätovnému úročeniu OTVORENÉ od 08:00 do 16:30 

 

Vážení zákazníci,

otvárame pre Vás novú službu, možnosť výberu alebo predĺženia zmluvy prostredníctvom e-záložne a výdajného okienka.
Výber založených vecí je možný cez výdajné okienko, alebo poslaním Slovenskou poštou na Vami zadanú adresu. Ak máte záujem urobiť výber alebo predĺženie zmluvy, tak nám pošlite e-mail na adresu   jagerzalozna@centrum.sk alebo SMS na číslo 0915250580. Toto číslo slúži len pre SMS, netelefonovať, ústne dohovory nebudú prijímané.

 

Postup, ako bude e-záložňa Jáger fungovať:

Keďže nemôžeme otvoriť prevádzku, jediná možnosť je pracovať na diaľku elektronicky a cez výdajné okienko. Znamená to, že nám pošlete e-mail alebo SMS s tým, čo chcete urobiť. Porátame Vám, koľko peniažkov nám máte poslať na účet a po pripísaní sumy, Vám pošleme šperky poisteným listom na adresu, alebo si ich môžete prísť prebrať v čase od 09:00 hod do 16:00 hod - na výdajné okineko na Námestie oslobodietľov 36.

Výber / predĺženie zmluvy:

  1. Pošlite e-mail na adresu:  jagerzalozna@centrum.sk, alebo SMS na číslo  0915250580
  2. Váš e-mail musí obsahovať:   Meno a priezvisko, tel. kontakt priamo na Vás, Dátum narodenia a číslo Občianskeho preukazu. Číslo zmluvy = Potvrdenie o založení číslo (napr. 200212-14 alebo B1234) a info o tom, čo so zmluvou (výber, predĺženie-úroky)
  3. Adresa, kam budeme po pripísaní € na náš účet posielať Vaše šperky
  4. Po obdržaní e-mailu od Vás a tento bude obsahovať všetky vyššie uvedené náležitosti, Vás budeme kontaktovať. Vypočítame Vám výšku sumy, ktorú nám pošlete na účet. (táto suma bude obsahovať istinu + úroky + poštovné a poistné)
  5. Po pripísaní celej čiastky na účet, Vám následne poštou pošleme poisteným listom Vaše šperky. Ak si budete priať zmluvu predĺžiť – t.j. vyplatiť úroky, pošleme Vám zmluvy buď na adresu v papierovej podobe, alebo na e-mail  v elektronickej podobe – ako si budete priať.

Nová zmluva – založenie šperkov:

  1. Pošlite e-mail na adresu: jagerzalozna@centrum.sk. V tomto nás informujte o tom, že potrebujete požičať a posielate veci na založenie.... Súčasne pošlite poštou veci, ktoré potrebujete založiť, doporučeným poisteným listom na adresu: Záložňa Jáger, Nám. Osloboditeľov 36, 03101 Liptovský Mikuláš.
  2. Váš e-mail musí obsahovať: Meno a priezvisko, tel. kontakt priamo na Vás (nie suseda, mama, teta.....) Dátum narodenia a číslo Občianskeho preukazu. Číslo účtu, na ktorý Vám budeme posielať peniaze za založené šperky.
  3.  Po obdržaní e-mailu od Vás a tento bude obsahovať všetky vyššie uvedené náležitosti, Vás budeme telefonicky kontaktovať. Vypočítame Vám výšku sumy, ktorú Vám môžeme poskytnúť za založené veci. Túto sumu Vám pošleme na účet. Doklady poštou na adresu alebo na Váš e-mail.

Poslanie predmetu na založenie sa považuje za návrh budúcej záložnej zmluvy. Vyhradzujeme si právo odmietnuť uzavretie tejto zmluvy. Ak nedôjde k uzavretiu zmluvy, tovar bude vrátený zákazníkovi na jeho náklady. Záložná zmuva uzavretá týmto spôsobom sa riadi záložným poriadkom uvedeným na stránke.

 

Kontaktné údaje:

 

Sídlo spoločnosti:

 

HUNTER LM s.r.o

Kolomana Sokola č. 10

031 01  Liptovský Mikuláš

 

IČO 36779865

DIČ  2022384628

 

Spoločnosť zapísaná v odd. Sro, zápis 18991/L Okresného súdu v Žiline

 

Korešpondenčná a kontaktná adresa prevádzky:

 

Záložňa a zmenáreň Jáger

Nám. Osloboditeľov 36

031 01  Liptovský Mikuláš

tel.: 044-5514009

Záložný poriadok : 

Kurzová kalkulačka

Zmena kurzového lístka vyhradená. Uvedený kurz platí spravidla pri výmene nad 5.000,- EUR.